Laatste nieuws

Schaken: Uitslagen en stand onderlinge competitie na ronde 17 – 23-01-2023

Uitslagen

Ronde 17, 23-01-2023
Naam Naam Uitslag
Johan te Linde Thijs Noppen 0 - 1
Hans Marcus Bernt Brandt 1 - 0
Frans Pietersen Lodewijk Crijns 1 - 0
Joop den Uijl Berend Ebbink 0 - 1
Ab Hiddink Walter van den Nieuwenhuizen 0 - 1
Marinus Overheul Marcel Rosenberg 0 - 1
Ben van 't Erve Peter Elmers 0 - 1

Stand

Pos Naam Prt W R V Score Wrde VWrde Bye
1 Thijs Noppen 13 12 1 0 310 30 30 0
2 Hans Marcus 14 10 0 4 228 29 29 1
3 Harro Rijkhoek 13 7 2 4 182 28 28 1
4 Frans Pietersen 14 7 1 6 164 27 24 0
5 Johan te Linde 12 7 1 4 154 26 27 1
6 Berend Ebbink 13 7 0 6 150 25 23 0
7 Bernt Brandt 13 7 1 5 144 24 26 0
8 Gert Vrieze 15 6 3 6 143 23 25 0
9 Walter van den Nieuwenhuizen 9 6 0 3 125 22 21 1
10 Lodewijk Crijns 15 5 2 8 120 21 22 0
11 Joop den Uijl 13 5 0 8 94 20 20 0
12 Marcel Rosenberg 13 5 1 7 93 19 18 0
13 Peter Elmers 14 5 0 9 88 18 17 0
14 Ab Hiddink 15 5 0 10 87 17 19 0
15 Henk Lebbink 3 3 0 0 50 16 16 0
16 Ben van 't Erve 15 2 1 12 47 15 15 1
17 Bert Haijtink 4 2 1 1 43 14 14 0
18 Marinus Overheul 10 1 0 9 19 13 13 0

Dammen: Uitslagen en stand onderlinge competitie na ronde 17 – 23-01-2023

Uitslagen

Ronde 17, 23-01-2023
NaamRatingNaamRatingUitslag
Gerrit Roeterdink 845 Jan Koerselman 963 0 - 2
Jan Haijtink 680 Pieter Staal 723 0 - 2
Henk Lebbink 840 Bert Kruissink 827 1 - 1

Stand

Pl Naam Woonplaats Rating AW + = - Pt
1Gerrit RoeterdinkLaren8451384120
2Jan KoerselmanLochem9631164116
3Bert KruissinkDeventer827953113
4Jan HoeninkVorden7411261513
5Pieter StaalEefde7231335511
6Henk LebbinkZutphen8401234510
7Jan HaijtinkGorssel6801342710
8Joost DijksmanAlmen01101101

Schaken: Uitslagen en stand onderlinge competitie na ronde 16 – 16-01-2023

Uitslagen

Ronde 16, 16-01-2023
Naam Naam Uitslag
Berend Ebbink Peter Elmers 0 - 1
Ben van 't Erve Bernt Brandt 0 - 1
Joop den Uijl Ab Hiddink 1 - 0

Stand

Pos Naam Prt W R V Score Wrde VWrde Bye
1 Thijs Noppen 12 11 1 0 285 30 30 0
2 Hans Marcus 13 9 0 4 204 29 29 1
3 Harro Rijkhoek 13 7 2 4 180 28 28 0
4 Johan te Linde 11 7 1 3 154 27 27 1
5 Bernt Brandt 12 7 1 4 148 26 23 0
6 Gert Vrieze 15 6 3 6 143 25 26 0
7 Frans Pietersen 13 6 1 6 139 24 25 0
8 Berend Ebbink 12 6 0 6 131 23 24 0
9 Lodewijk Crijns 14 5 2 7 123 22 22 0
10 Walter van den Nieuwenhuizen 8 5 0 3 105 21 21 1
11 Joop den Uijl 12 5 0 7 95 20 18 0
12 Ab Hiddink 14 5 0 9 89 19 20 0
13 Marcel Rosenberg 12 4 1 7 78 18 19 0
14 Peter Elmers 13 4 0 9 74 17 17 0
15 Henk Lebbink 3 3 0 0 51 16 16 0
16 Ben van 't Erve 14 2 1 11 48 15 15 1
17 Bert Haijtink 4 2 1 1 43 14 14 0
18 Marinus Overheul 9 1 0 8 20 13 13 0

Dammen: Uitslagen en stand onderlinge competitie na ronde 16 – 16-01-2023

Uitslagen

Ronde 16, 16-01-2023
NaamRatingNaamRatingUitslag
Henk Lebbink 840 Gerrit Roeterdink 845 0 - 2
Jan Koerselman 963 Pieter Staal 723 1 - 1
Bert Kruissink 827 Jan Haijtink 680 2 - 0

Stand

Pl Naam Woonplaats Rating AW + = - Pt
1Gerrit RoeterdinkLaren8451284020
2Jan KoerselmanLochem9631054114
3Jan HoeninkVorden7411261513
4Bert KruissinkDeventer827852112
5Jan HaijtinkGorssel6801242610
6Henk LebbinkZutphen840113359
7Pieter StaalEefde723122559
8Joost DijksmanAlmen01101101

Schaken: Uitslagen en stand onderlinge competitie na ronde 15 – 09-01-2023

Uitslagen

Ronde 15, 02-01-2023
Naam Naam Uitslag
Thijs Noppen Hans Marcus 1 - 0
Bernt Brandt Harro Rijkhoek 0 - 1
Johan te Linde Joop den Uijl 1 - 0
Lodewijk Crijns Gert Vrieze 0 - 1
Berend Ebbink Ab Hiddink 1 - 0
Marcel Rosenberg Ben van 't Erve 1 - 0

Stand

Pos Naam Prt W R V Score Wrde VWrde Bye
1 Thijs Noppen 12 11 1 0 282 30 30 0
2 Hans Marcus 13 9 0 4 205 29 29 1
3 Harro Rijkhoek 13 7 2 4 180 28 28 0
4 Johan te Linde 11 7 1 3 153 27 26 1
5 Gert Vrieze 15 6 3 6 143 26 24 0
6 Frans Pietersen 13 6 1 6 139 25 27 0
7 Berend Ebbink 11 6 0 5 131 24 22 0
8 Bernt Brandt 11 6 1 4 130 23 25 0
9 Lodewijk Crijns 14 5 2 7 122 22 23 0
10 Walter van den Nieuwenhuizen 8 5 0 3 106 21 21 0
11 Ab Hiddink 13 5 0 8 89 20 20 0
12 Marcel Rosenberg 12 4 1 7 78 19 18 0
13 Joop den Uijl 11 4 0 7 74 18 19 0
14 Peter Elmers 12 3 0 9 51 17 16 0
15 Henk Lebbink 3 3 0 0 49 16 17 0
16 Ben van 't Erve 13 2 1 10 48 15 15 1
17 Bert Haijtink 4 2 1 1 43 14 14 0
18 Marinus Overheul 9 1 0 8 20 13 13 0

Dammen: Uitslagen en stand onderlinge competitie na ronde 15 – 09-01-2023

Uitslagen

Ronde 15, 09-01-2023
NaamRatingNaamRatingUitslag
Joost Dijksman 0 Gerrit Roeterdink 845 0 - 2
Jan Koerselman 963 Henk Lebbink 840 1 - 1
Jan Hoenink 741 Jan Haijtink 680 2 - 0
Pieter Staal 723 Bert Kruissink 827 0 - 2

Stand

Pl Naam Woonplaats Rating AW + = - Pt
1Gerrit RoeterdinkLaren8451174018
2Jan KoerselmanLochem963953113
3Jan HoeninkVorden7411261513
4Bert KruissinkDeventer827742110
5Jan HaijtinkGorssel6801142510
6Henk LebbinkZutphen840103349
7Pieter StaalEefde723112458
8Joost DijksmanAlmen01101101

Schaken: Uitslagen en stand onderlinge competitie na ronde 14 – 12-12-2022

Uitslagen

Ronde 14, 12-12-2022
Naam Naam Uitslag
Gert Vrieze Thijs Noppen 0 - 1
Hans Marcus Berend Ebbink 1 - 0
Peter Elmers Harro Rijkhoek 0 - 1
Bernt Brandt Marcel Rosenberg 1 - 0
Frans Pietersen Walter van den Nieuwenhuizen 1 - 0
Lodewijk Crijns Joop den Uijl 1 - 0
Ben van 't Erve Bert Haijtink 0 - 1

Stand

Pos Naam Prt W R V Score Wrde VWrde Bye
1 Thijs Noppen 11 10 1 0 254 30 30 0
2 Hans Marcus 12 9 0 3 202 29 29 1
3 Harro Rijkhoek 12 6 2 4 156 28 27 0
4 Frans Pietersen 13 6 1 6 142 27 23 0
5 Johan te Linde 10 6 1 3 134 26 28 1
6 Bernt Brandt 10 6 1 3 132 25 26 0
7 Gert Vrieze 14 5 3 6 121 24 25 0
8 Lodewijk Crijns 13 5 2 6 120 23 22 0
9 Berend Ebbink 10 5 0 5 110 22 24 0
10 Walter van den Nieuwenhuizen 8 5 0 3 105 21 21 0
11 Ab Hiddink 12 5 0 7 86 20 20 0
12 Joop den Uijl 10 4 0 6 74 19 19 0
13 Marcel Rosenberg 11 3 1 7 64 18 18 0
14 Henk Lebbink 3 3 0 0 50 17 16 0
15 Peter Elmers 12 3 0 9 50 16 17 0
16 Ben van 't Erve 12 2 1 9 47 15 15 1
17 Bert Haijtink 4 2 1 1 43 14 14 0
18 Marinus Overheul 9 1 0 8 20 13 13 0

Dammen: Uitslagen en stand onderlinge competitie na ronde 14 – 12-12-2022

Uitslagen

Ronde 14, 12-12-2022
NaamRatingNaamRatingUitslag
Jan Hoenink 741 Gerrit Roeterdink 845 0 - 2
Bert Kruissink 827 Joost Dijksman 0 2 - 0
Jan Koerselman 963 Jan Haijtink 680 2 - 0

Stand

Pl Naam Woonplaats Rating AW + = - Pt
1Gerrit RoeterdinkLaren8451064016
2Jan KoerselmanLochem963852112
3Jan HoeninkVorden7411151511
4Jan HaijtinkGorssel6801042410
5Bert KruissinkDeventer82763218
6Henk LebbinkZutphen84093248
7Pieter StaalEefde723102448
8Joost DijksmanAlmen0100191

Schaken: Uitslagen en stand onderlinge competitie na ronde 13 – 05-12-2022

Uitslagen

Ronde 13, 05-12-2022
Naam Naam Uitslag
Thijs Noppen Frans Pietersen 1 - 0
Harro Rijkhoek Hans Marcus 1 - 0
Gert Vrieze Johan te Linde ½ - ½
Ab Hiddink Bernt Brandt 0 - 1
Marcel Rosenberg Lodewijk Crijns ½ - ½
Peter Elmers Marinus Overheul 1 - 0

Stand

Pos Naam Prt W R V Score Wrde VWrde Bye
1 Thijs Noppen 10 9 1 0 224 30 30 0
2 Hans Marcus 11 8 0 3 177 29 29 1
3 Johan te Linde 10 6 1 3 139 28 28 1
4 Harro Rijkhoek 11 5 2 4 135 27 25 0
5 Bernt Brandt 9 5 1 3 120 26 22 0
6 Gert Vrieze 13 5 3 5 117 25 23 0
7 Berend Ebbink 9 5 0 4 115 24 26 0
8 Frans Pietersen 12 5 1 6 111 23 27 0
9 Lodewijk Crijns 12 4 2 6 106 22 21 0
10 Walter van den Nieuwenhuizen 7 5 0 2 100 21 24 0
11 Ab Hiddink 12 5 0 7 89 20 20 0
12 Joop den Uijl 9 4 0 5 76 19 19 0
13 Marcel Rosenberg 10 3 1 6 59 18 16 0
14 Peter Elmers 11 3 0 8 52 17 15 0
15 Henk Lebbink 3 3 0 0 49 16 17 0
16 Ben van 't Erve 11 2 1 8 46 15 18 1
17 Bert Haijtink 3 1 1 1 28 14 14 0
18 Marinus Overheul 9 1 0 8 20 13 13 0

Agenda aankomende maand

Geen activiteiten.