Laatste nieuws

Schaken: Uitslagen en stand onderlinge competitie na ronde 2 – 20-09-2021

Uitslagen

Ronde 2, 20-09-2021
Naam Naam Uitslag
Noppen Vrieze 1 - 0
Haijtink Nieuwenhuizen ½ - ½
Marcus Peter Elmers 1 - 0
Ben van het Erve Ebbink 0 - 1
Hiddink Overheul 0 - 1
Rijkhoek Pietersen 1 - 0

Stand

Pos Naam Prt W R V Score Wrde VWrde Bye
1 Noppen 2 2 0 0 49 30 30 0
2 Overheul 2 2 0 0 41 29 27 0
3 Marcus 2 2 0 0 39 28 29 0
4 Rijkhoek 2 1 0 1 26 27 24 0
5 Brandt 1 1 0 0 21 26 28 0
6 Pietersen 2 1 0 1 18 25 26 0
7 Vrieze 2 1 0 1 17 24 25 0
8 Ebbink 2 1 0 1 15 23 23 0
9 Nieuwenhuizen 2 0 1 1 10 22 17 0
10 Haijtink 1 0 1 0 8 21 19 0
11 Lebbink 0 0 0 0 0 20 22 0
12 Hiddink 2 0 0 2 0 19 21 0
13 Linde 1 0 0 1 0 18 20 0
14 Uijl 1 0 0 1 0 17 18 0
15 Peter Elmers 1 0 0 1 0 16 16 0
16 Ben van 't Erve 1 0 0 1 0 15 15 0

Dammen: Uitslagen en stand onderlinge competitie na ronde 13 – 20-09-2021

Uitslagen

Ronde 13, 20-09-2021
NaamRatingNaamRatingUitslag
Jan Hoenink 737 Henk Lebbink 860 2 - 0
Jan Haijtink 675 Harry Bruins 746 2 - 0
Jan Koerselman 947 Gerrit Maalderink 560 2 - 0

Stand

Pl Naam Woonplaats Rating AW + = - Pt
1Bert KruissinkDeventer835761013
2Pieter StaalEefde728952212
3Gerrit RoeterdinkLaren845651011
4Jan HaijtinkGorssel67584048
5Henk LebbinkZutphen86093248
6Jan KoerselmanLochem94763127
7Gerrit MaalderinkGorssel56093066
8Jan HoeninkVorden73772145
9Harry BruinsAlmen74620020
10Gerrit van ZeijtsAlmen55170070
11Joost DijksmanAlmen000000

Schaken: Uitslagen en stand onderlinge competitie na ronde 1 – 13-09-2021

Uitslagen

Ronde 1, 13-09-2021
Naam Naam Uitslag
Noppen Rijkhoek 1 - 0
Marcus Ebbink 1 - 0
Brandt Hiddink 1 - 0
Linde Overheul 0 - 1
Pietersen Uijl 1 - 0
Vrieze Nieuwenhuizen 1 - 0

Stand

Pos Naam Prt W R V Score Wrde VWrde Bye
1 Noppen 1 1 0 0 29 30 30 0
2 Marcus 1 1 0 0 27 29 28 0
3 Brandt 1 1 0 0 24 28 26 0
4 Overheul 1 1 0 0 23 27 22 0
5 Pietersen 1 1 0 0 19 26 20 0
6 Vrieze 1 1 0 0 17 25 18 0
7 Rijkhoek 1 0 0 1 0 24 29 0
8 Ebbink 1 0 0 1 0 23 27 0
9 Lebbink 0 0 0 0 0 22 25 0
10 Hiddink 1 0 0 1 0 21 24 0
11 Linde 1 0 0 1 0 20 23 0
12 Haijtink 0 0 0 0 0 19 21 0
13 Uijl 1 0 0 1 0 18 19 0
14 Nieuwenhuizen 1 0 0 1 0 17 17 0

Dammen: Uitslagen en stand onderlinge competitie na ronde 12 – 13-09-2021

Uitslagen

Ronde 12, 13-09-2021
NaamRatingNaamRatingUitslag
Gerrit van Zeijts 551 Gerrit Roeterdink 845 0 - 2
Harry Bruins 746 Gerrit Maalderink 560 0 - 2

Stand

Pl Naam Woonplaats Rating AW + = - Pt
1Bert KruissinkDeventer835761013
2Pieter StaalEefde728952212
3Gerrit RoeterdinkLaren845651011
4Henk LebbinkZutphen86083238
5Jan HaijtinkGorssel67573046
6Gerrit MaalderinkGorssel56083056
7Jan KoerselmanLochem94752125
8Jan HoeninkVorden73761143
9Harry BruinsAlmen74610010
10Gerrit van ZeijtsAlmen55170070
11Joost DijksmanAlmen000000

Schaken: Uitslagen en stand onderlinge competitie na ronde 26 – 30-08-2021

Uitslagen

Ronde 26, 30-08-2021
Naam Naam Uitslag
Noppen Lebbink 1 - 0
Marcus van den Nieuwenhuizen 1 - 0
Overheul den Uijl 1 - 0

Stand

Pos Naam Prt W R V Score Wrde VWrde Bye
1 Noppen 23 22 1 0 534,0 30,0 30,0 1
2 Marcus 21 14 1 6 316,0 29,0 28,0 0
3 Vrieze 21 13 1 7 305,0 28,0 29,0 1
4 te Linde 21 11 2 8 262,0 27,0 27,0 1
5 Pietersen 12 9 0 3 212,0 26,0 26,0 0
6 Rijkhoek 19 8 4 7 205,0 25,0 25,0 1
7 Brandt 22 8 2 12 193,0 24,0 24,0 0
8 Lebbink 11 6 1 4 132,0 23,0 23,0 0
9 van den Nieuwenhuizen 13 5 2 6 122,0 22,0 22,0 0
10 den Uijl 22 4 1 17 106,0 21,0 21,0 2
11 Ebbink 21 2 5 14 102,0 20,0 20,0 1
12 Veldman 9 4 0 5 91,0 19,0 19,0 0
13 Hiddink 17 4 0 13 78,0 18,0 18,0 0
14 Haijtink 9 2 2 5 66,0 17,0 17,0 0
15 Overheul 8 2 0 6 42,0 16,0 16,0 0
16 Kraan 0 0 0 0 0,0 15,0 15,0 0
17 van Lier 1 0 0 1 0,0 14,0 14,0 0

Schaken: Uitslagen en stand onderlinge competitie na ronde 25 – 23-08-2021

Uitslagen

Ronde 25, 23-08-2021
Naam Naam Uitslag
Noppen Vrieze 1 - 0
Overheul Lebbink 0 - 1
Brandt van den Nieuwenhuizen 0 - 1
Ebbink den Uijl 1 - 0

Stand

Pos Naam Prt W R V Score Wrde VWrde Bye
1 Noppen 23 22 1 0 538,0 30,0 30,0 1
2 Marcus 21 14 1 6 319,0 29,0 29,0 0
3 Vrieze 23 13 1 9 305,0 28,0 28,0 1
4 te Linde 21 11 2 8 261,0 27,0 27,0 1
5 Pietersen 12 9 0 3 210,0 26,0 26,0 0
6 Rijkhoek 19 8 4 7 206,0 25,0 25,0 1
7 Brandt 22 8 2 12 193,0 24,0 24,0 0
8 Lebbink 10 6 1 3 133,0 23,0 23,0 0
9 van den Nieuwenhuizen 12 5 2 5 121,0 22,0 21,0 0
10 den Uijl 21 4 1 16 105,0 21,0 22,0 2
11 Ebbink 21 2 5 14 104,0 20,0 18,0 1
12 Veldman 9 4 0 5 90,0 19,0 20,0 0
13 Hiddink 17 4 0 13 78,0 18,0 19,0 0
14 Haijtink 9 2 2 5 65,0 17,0 17,0 0
15 Overheul 7 1 0 6 22,0 16,0 16,0 0
16 Kraan 0 0 0 0 0,0 15,0 15,0 0
17 van Lier 1 0 0 1 0,0 14,0 14,0 0

Schaken: Uitslagen en stand onderlinge competitie na ronde 24 – 16-08-2021

Uitslagen

Ronde 24, 16-08-2021
Naam Naam Uitslag
van den Nieuwenhuizen Noppen 0 - 1
Marcus Hiddink 1 - 0
Vrieze Haijtink 1 - 0
Overheul te Linde 0 - 1
Ebbink Brandt 0 - 1
den Uijl Lebbink 0 - 1

Stand

Pos Naam Prt W R V Score Wrde VWrde Bye
1 Noppen 22 21 1 0 513,0 30,0 30,0 1
2 Marcus 21 14 1 6 321,0 29,0 29,0 0
3 Vrieze 22 13 1 8 307,0 28,0 28,0 1
4 te Linde 21 11 2 8 264,0 27,0 27,0 1
5 Pietersen 12 9 0 3 213,0 26,0 26,0 0
6 Rijkhoek 19 8 4 7 208,0 25,0 25,0 1
7 Brandt 21 8 2 11 193,0 24,0 24,0 0
8 Lebbink 9 5 1 3 119,0 23,0 21,0 0
9 den Uijl 20 4 1 15 105,0 22,0 23,0 2
10 van den Nieuwenhuizen 11 4 2 5 97,0 21,0 22,0 0
11 Veldman 9 4 0 5 90,0 20,0 20,0 0
12 Hiddink 17 4 0 13 81,0 19,0 18,0 0
13 Ebbink 20 1 5 14 81,0 18,0 19,0 1
14 Haijtink 9 2 2 5 66,0 17,0 17,0 0
15 Overheul 6 1 0 5 23,0 16,0 16,0 0
16 Kraan 0 0 0 0 0,0 15,0 15,0 0
17 van Lier 1 0 0 1 0,0 14,0 14,0 0

Schaken: Uitslagen en stand onderlinge competitie na ronde 23 – 09-08-2021

Uitslagen

Ronde 23, 09-08-2021
Naam Naam Uitslag
Lebbink Noppen 0 - 1
te Linde Haijtink 0 - 1
van den Nieuwenhuizen Rijkhoek ½ - ½
Brandt Hiddink 1 - 0
den Uijl Overheul 0 - 1

Stand

Pos Naam Prt W R V Score Wrde VWrde Bye
1 Noppen 21 20 1 0 492,0 30,0 30,0 1
2 Marcus 20 13 1 6 301,0 29,0 29,0 0
3 Vrieze 21 12 1 8 288,0 28,0 28,0 1
4 te Linde 20 10 2 8 246,0 27,0 27,0 1
5 Pietersen 12 9 0 3 213,0 26,0 26,0 0
6 Rijkhoek 19 8 4 7 209,0 25,0 25,0 1
7 Brandt 20 7 2 11 174,0 24,0 24,0 0
8 den Uijl 19 4 1 14 105,0 23,0 23,0 2
9 van den Nieuwenhuizen 10 4 2 4 96,0 22,0 20,0 0
10 Lebbink 8 4 1 3 96,0 21,0 22,0 0
11 Veldman 9 4 0 5 91,0 20,0 21,0 0
12 Ebbink 19 1 5 13 82,0 19,0 19,0 1
13 Hiddink 16 4 0 12 80,0 18,0 18,0 0
14 Haijtink 8 2 2 4 65,0 17,0 17,0 0
15 Overheul 5 1 0 4 23,0 16,0 15,0 0
16 Kraan 0 0 0 0 0,0 15,0 16,0 0
17 van Lier 1 0 0 1 0,0 14,0 14,0 0

Schaken: Uitslagen en stand onderlinge competitie na ronde 22 – 02-08-2021

Uitslagen

Ronde 22, 02-08-2021
Naam Naam Uitslag
Noppen Ebbink 1 - 0
Hiddink Vrieze 0 - 1
Brandt Rijkhoek 0 - 1
Overheul van den Nieuwenhuizen 0 - 1

Stand

Pos Naam Prt W R V Score Wrde VWrde Bye
1 Noppen 20 19 1 0 471,0 30,0 30,0 1
2 Marcus 20 13 1 6 301,0 29,0 29,0 0
3 Vrieze 21 12 1 8 289,0 28,0 28,0 0
4 te Linde 19 10 2 7 247,0 27,0 27,0 1
5 Pietersen 12 9 0 3 215,0 26,0 26,0 0
6 Rijkhoek 18 8 3 7 202,0 25,0 25,0 1
7 Brandt 19 6 2 11 158,0 24,0 24,0 0
8 den Uijl 18 4 1 13 105,0 23,0 23,0 2
9 Lebbink 7 4 1 2 97,0 22,0 22,0 0
10 Veldman 9 4 0 5 92,0 21,0 21,0 0
11 van den Nieuwenhuizen 9 4 1 4 86,0 20,0 18,0 0
12 Ebbink 19 1 5 13 82,0 19,0 20,0 1
13 Hiddink 15 4 0 11 81,0 18,0 19,0 0
14 Haijtink 7 1 2 4 38,0 17,0 17,0 0
15 Kraan 0 0 0 0 0,0 16,0 16,0 0
16 Overheul 4 0 0 4 0,0 15,0 15,0 0
17 van Lier 1 0 0 1 0,0 14,0 14,0 0

Schaken: Uitslagen en stand onderlinge competitie na ronde 21 – 26-07-2021

Uitslagen

Ronde 21, 26-07-2021
Naam Naam Uitslag
Noppen Hiddink 1 - 0
Overheul Marcus 0 - 1
Vrieze Brandt 1 - 0
te Linde van den Nieuwenhuizen 1 - 0
Rijkhoek den Uijl ½ - ½

Stand

Pos Naam Prt W R V Score Wrde VWrde Bye
1 Noppen 19 18 1 0 449,0 30,0 30,0 1
2 Marcus 20 13 1 6 300,0 29,0 29,0 0
3 Vrieze 20 11 1 8 269,0 28,0 28,0 0
4 te Linde 19 10 2 7 245,0 27,0 27,0 1
5 Pietersen 12 9 0 3 214,0 26,0 26,0 0
6 Rijkhoek 17 7 3 7 177,0 25,0 25,0 1
7 Brandt 18 6 2 10 158,0 24,0 24,0 0
8 den Uijl 18 4 1 13 105,0 23,0 22,0 2
9 Lebbink 7 4 1 2 96,0 22,0 23,0 0
10 Veldman 9 4 0 5 92,0 21,0 21,0 0
11 Ebbink 18 1 5 12 82,0 20,0 20,0 1
12 Hiddink 14 4 0 10 79,0 19,0 19,0 0
13 van den Nieuwenhuizen 8 3 1 4 71,0 18,0 18,0 0
14 Haijtink 7 1 2 4 38,0 17,0 17,0 0
15 Kraan 0 0 0 0 0,0 16,0 16,0 0
16 Overheul 3 0 0 3 0,0 15,0 15,0 0
17 van Lier 1 0 0 1 0,0 14,0 14,0 0

Agenda aankomende maand

Geen activiteiten.