Laatste nieuws

Schaken: Uitslagen en stand onderlinge competitie na ronde 2 – 21-09-2020

Uitslagen

Ronde 2, 21-09-2020
Naam Naam Uitslag
Ebbink Noppen 0 - 1
Marcus Vrieze 1 - 0
Rijkhoek te Linde 1 - 0
Brandt den Uijl 0 - 1
Pietersen Haijtink 1 - 0
Veldman Lebbink 1 - 0

Stand

Pos Naam Prt W R V Score Wrde VWrde Bye
1 Noppen 2 2 0 0 49,0 30,0 29,0 0
2 Marcus 2 2 0 0 42,0 29,0 26,0 0
3 Veldman 2 2 0 0 38,0 28,0 30,0 0
4 Rijkhoek 1 1 0 0 24,0 27,0 22,0 0
5 den Uijl 2 1 0 1 21,0 26,0 20,0 0
6 Ebbink 2 1 0 1 20,0 25,0 28,0 0
7 Vrieze 2 1 0 1 17,0 24,0 27,0 0
8 Pietersen 2 1 0 1 16,0 23,0 17,0 0
9 Hiddink 0 0 0 0 0,0 22,0 25,0 0
10 te Linde 2 0 0 2 0,0 21,0 24,0 0
11 Kraan 0 0 0 0 0,0 20,0 23,0 0
12 Brandt 2 0 0 2 0,0 19,0 21,0 0
13 Overheul 0 0 0 0 0,0 18,0 19,0 0
14 van den Nieuwenhuizen 0 0 0 0 0,0 17,0 18,0 0
15 Haijtink 1 0 0 1 0,0 16,0 16,0 0
16 van Lier 1 0 0 1 0,0 15,0 15,0 0
17 Lebbink 1 0 0 1 0,0 14,0 14,0 0

Dammen: Uitslagen en stand onderlinge competitie na ronde 1 – 21-09-2020

Uitslagen

Ronde 1, 21-09-2020
NaamRatingNaamRatingUitslag
Gerrit Maalderink 560 Jan Hoenink 737 2 - 0
Bert Kruissink 835 Gerrit Roeterdink 845 1 - 1
Jan Haijtink 675 Pieter Staal 728 0 - 2

Stand

Pl Naam Woonplaats Rating AW + = - Pt
1Gerrit MaalderinkGorssel56011002
1Pieter StaalEefde72811002
3Bert KruissinkDeventer83510101
3Gerrit RoeterdinkLaren84510101
5Jan HaijtinkGorssel67510010
5Jan HoeninkVorden73710010
7Gerrit van ZeijtsAlmen55100000
7Harry BruinsAlmen74600000
7Henk LebbinkZutphen86000000
7Jan KoerselmanLochem94700000
7Joost DijksmanAlmen000000

Schaken: Uitslagen en stand onderlinge competitie na ronde 1 – 14-09-2020

Uitslagen

Ronde 1, 14-09-2020
Naam Naam Uitslag
Noppen Brandt 1 - 0
den Uijl Ebbink 0 - 1
Vrieze Pietersen 1 - 0
Marcus van Lier 1 - 0
te Linde Veldman 0 - 1

Stand

Pos Naam Prt W R V Score Wrde VWrde Bye
1 Veldman 1 1 0 0 29,0 30,0 13,0 0
2 Noppen 1 1 0 0 24,0 29,0 28,0 0
3 Ebbink 1 1 0 0 23,0 28,0 20,0 0
4 Vrieze 1 1 0 0 18,0 27,0 19,0 0
5 Marcus 1 1 0 0 15,0 26,0 17,0 0
6 Hiddink 0 0 0 0 0,0 25,0 30,0 0
7 te Linde 1 0 0 1 0,0 24,0 29,0 0
8 Kraan 0 0 0 0 0,0 23,0 27,0 0
9 Rijkhoek 0 0 0 0 0,0 22,0 26,0 0
10 Harmsen 0 0 0 0 0,0 21,0 25,0 0
11 Brandt 1 0 0 1 0,0 20,0 24,0 0
12 den Uijl 1 0 0 1 0,0 19,0 23,0 0
13 Overheul 0 0 0 0 0,0 18,0 22,0 0
14 van den Nieuwenhuizen 0 0 0 0 0,0 17,0 21,0 0
15 Pietersen 1 0 0 1 0,0 16,0 18,0 0
16 Haijtink 0 0 0 0 0,0 15,0 16,0 0
17 van Lier 1 0 0 1 0,0 14,0 15,0 0
18 Lebbink 0 0 0 0 0,0 13,0 14,0 0

Dammen: Uitslagen en stand onderlinge competitie na ronde 23 – 09-03-2020

Uitslagen

Ronde 23, 09-03-2020
NaamRatingNaamRatingUitslag
Henk Lebbink 0 Jan Koerselman 923 0 - 2
Pieter Staal 723 Gerrit Maalderink 560 2 - 0
Jan Haijtink 677 Bert Kruissink 835 1 - 1
Harry Bruins 746 Joost Dijksman 0 1 - 1
Jan Hoenink 737 Gerrit Roeterdink 849 0 - 2

Stand

Pl Naam Woonplaats Rating AW + = - Pt
1Jan KoerselmanLochem92316105125
2Gerrit RoeterdinkLaren84915102322
3Jan HaijtinkGorssel6771683519
4Pieter StaalEefde7231566318
5Harry BruinsAlmen7461464416
6Jan HoeninkVorden7371556416
7Bert KruissinkDeventer8351347215
8Gerrit MaalderinkGorssel5601622126
9Henk LebbinkZutphen01421115
10Gerrit van ZeijtsAlmen55181254
10Joost DijksmanAlmen081254

Schaken: Uitslagen en stand onderlinge competitie na ronde 23 – 02-03-2020

Uitslagen

Ronde 23, 02-03-2020
Naam Naam Uitslag
Overheul Noppen 0 - 1
den Uijl Pietersen 0 - 1
Vrieze Ebbink 0 - 1
Brandt Hiddink 1 - 0
te Linde Marcus 0 - 1
Rijkhoek Prins 1 - 0

Stand

Pos Naam Prt W R V Score Wrde VWrde Bye
1 Noppen 19 16 3 0 416,0 30,0 30,0 0
2 Pietersen 20 14 4 2 371,0 29,0 29,0 0
3 Brandt 17 8 5 4 248,0 28,0 27,0 1
4 Vrieze 19 12 0 7 246,0 27,0 28,0 0
5 Ebbink 18 6 7 5 206,0 26,0 26,0 1
6 Marcus 16 9 1 6 197,0 25,0 25,0 0
7 Rijkhoek 18 8 1 9 174,0 24,0 23,0 0
8 te Linde 17 6 3 8 161,0 23,0 24,0 1
9 Wilgenhof 15 4 3 8 122,0 22,0 22,0 1
10 van den Nieuwenhuizen 13 6 0 7 121,0 21,0 21,0 0
11 Haijtink 9 4 3 2 116,0 20,0 20,0 0
12 den Uijl 19 5 0 14 83,0 19,0 19,0 1
13 Hiddink 18 4 0 14 63,0 18,0 18,0 0
14 Lebbink 3 3 0 0 45,0 17,0 17,0 0
15 Harmsen 5 2 0 3 37,0 16,0 15,0 0
16 van Lier 12 2 0 10 37,0 15,0 16,0 0
17 Overheul 12 2 0 10 32,0 14,0 14,0 1
18 Prins 4 1 0 3 16,0 13,0 13,0 0
19 Kraan 0 0 0 0 0,0 12,0 12,0 0

Dammen: Uitslagen en stand onderlinge competitie na ronde 22 – 02-03-2020

Uitslagen

Ronde 22, 02-03-2020
NaamRatingNaamRatingUitslag
Joost Dijksman 0 Jan Koerselman 923 0 - 2
Bert Kruissink 835 Gerrit van Zeijts 551 1 - 1
Gerrit Roeterdink 849 Henk Lebbink 0 2 - 0
Harry Bruins 746 Jan Hoenink 737 2 - 0
Jan Haijtink 677 Pieter Staal 723 0 - 2

Stand

Pl Naam Woonplaats Rating AW + = - Pt
1Jan KoerselmanLochem9231595123
2Gerrit RoeterdinkLaren8491492320
3Jan HaijtinkGorssel6771582518
4Jan HoeninkVorden7371456316
4Pieter StaalEefde7231456316
6Harry BruinsAlmen7461363415
7Bert KruissinkDeventer8351246214
8Gerrit MaalderinkGorssel5601522116
9Henk LebbinkZutphen01321105
10Gerrit van ZeijtsAlmen55181254
11Joost DijksmanAlmen071153

Schaken: Uitslagen en stand onderlinge competitie na ronde 22 – 24-02-2020

Uitslagen

Ronde 22, 24-02-2020
Naam Naam Uitslag
Noppen den Uijl 1 - 0
Hiddink Pietersen 0 - 1
Ebbink Brandt ½ - ½
Marcus Rijkhoek 1 - 0
Wilgenhof te Linde 0 - 1

Stand

Pos Naam Prt W R V Score Wrde VWrde Bye
1 Noppen 18 15 3 0 402,0 30,0 30,0 0
2 Pietersen 19 13 4 2 351,0 29,0 29,0 0
3 Vrieze 18 12 0 6 245,0 28,0 28,0 0
4 Brandt 16 7 5 4 230,0 27,0 27,0 1
5 Ebbink 17 5 7 5 179,0 26,0 26,0 1
6 Marcus 15 8 1 6 178,0 25,0 24,0 0
7 te Linde 16 6 3 7 160,0 24,0 23,0 1
8 Rijkhoek 17 7 1 9 160,0 23,0 25,0 0
9 Wilgenhof 15 4 3 8 124,0 22,0 22,0 1
10 van den Nieuwenhuizen 13 6 0 7 119,0 21,0 21,0 0
11 Haijtink 9 4 3 2 116,0 20,0 20,0 0
12 den Uijl 18 5 0 13 82,0 19,0 19,0 1
13 Hiddink 17 4 0 13 62,0 18,0 18,0 0
14 Lebbink 3 3 0 0 45,0 17,0 17,0 0
15 van Lier 12 2 0 10 38,0 16,0 15,0 0
16 Harmsen 5 2 0 3 37,0 15,0 16,0 0
17 Overheul 11 2 0 9 30,0 14,0 14,0 1
18 Prins 3 1 0 2 15,0 13,0 13,0 0
19 Kraan 0 0 0 0 0,0 12,0 12,0 0

Dammen: Uitslagen en stand onderlinge competitie na ronde 21 – 24-02-2020

Uitslagen

Ronde 21, 24-02-2020
NaamRatingNaamRatingUitslag
Pieter Staal 723 Bert Kruissink 835 1 - 1
Gerrit Roeterdink 849 Gerrit van Zeijts 551 2 - 0
Jan Koerselman 923 Harry Bruins 746 2 - 0
Henk Lebbink 0 Jan Haijtink 677 2 - 0

Stand

Pl Naam Woonplaats Rating AW + = - Pt
1Jan KoerselmanLochem9231485121
2Gerrit RoeterdinkLaren8491382318
3Jan HaijtinkGorssel6771482418
4Jan HoeninkVorden7371356216
5Pieter StaalEefde7231346314
6Bert KruissinkDeventer8351145213
7Harry BruinsAlmen7461253413
8Gerrit MaalderinkGorssel5601522116
9Henk LebbinkZutphen0122195
10Joost DijksmanAlmen061143
11Gerrit van ZeijtsAlmen55171153

Schaken: Uitslagen en stand onderlinge competitie na ronde 21 – 17-02-2020

Uitslagen

Ronde 21, 17-02-2020
Naam Naam Uitslag
Noppen van den Nieuwenhuizen 1 - 0
Pietersen Ebbink 1 - 0
Hiddink Vrieze 0 - 1
Brandt Rijkhoek 1 - 0
den Uijl Marcus 0 - 1
Haijtink Wilgenhof ½ - ½

Stand

Pos Naam Prt W R V Score Wrde VWrde Bye
1 Noppen 17 14 3 0 385,0 30,0 30,0 0
2 Pietersen 18 12 4 2 331,0 29,0 29,0 0
3 Vrieze 18 12 0 6 246,0 28,0 28,0 0
4 Brandt 15 7 4 4 213,0 27,0 27,0 1
5 Ebbink 16 5 6 5 164,0 26,0 26,0 1
6 Rijkhoek 16 7 1 8 162,0 25,0 25,0 0
7 Marcus 14 7 1 6 154,0 24,0 23,0 0
8 te Linde 15 5 3 7 138,0 23,0 24,0 1
9 Wilgenhof 14 4 3 7 124,0 22,0 21,0 1
10 van den Nieuwenhuizen 13 6 0 7 119,0 21,0 22,0 0
11 Haijtink 9 4 3 2 115,0 20,0 20,0 0
12 den Uijl 17 5 0 12 83,0 19,0 19,0 1
13 Hiddink 16 4 0 12 62,0 18,0 18,0 0
14 Lebbink 3 3 0 0 45,0 17,0 17,0 0
15 Harmsen 5 2 0 3 37,0 16,0 16,0 0
16 van Lier 12 2 0 10 37,0 15,0 15,0 0
17 Overheul 11 2 0 9 30,0 14,0 14,0 1
18 Prins 3 1 0 2 15,0 13,0 13,0 0
19 Kraan 0 0 0 0 0,0 12,0 12,0 0

Agenda aankomende maand

Geen activiteiten.