Laatste nieuws

Dammen: Stand onderlinge competitie na Ronde 2 – 21-09-2015

PlNaamWoonplaatsAW+=Pnt
1Berend-Jan SchoneveldAlmen22004
1Jan KoerselmanLochem22004
3Bert KruissinkDeventer11002
3Gerrit RoeterdinkLaren11002
3Jan HaijtinkGorssel11002
3Pieter StaalEefde11002
7Gerrit MaalderinkEefde20111
7Johan DijkmanZutphen20111
9Gerrit van ZeijtsEefde10010
9Harry BruinsAlmen10010
9Joost DijksmanAlmen10010
9Rianne NijkampAlmen10010
13Jan HoeninkVorden20020

Schaken: Rangschikking na Ronde 1 – 14-09-2015 – Normal ranking

Pos Naam Prt W R V Score Wrde VWrde Bye Ext
1 E. Fuld 1 1 0 0 29,0 30,0 30,0 0 0
2 J.F.H. van Dijk 1 1 0 0 27,0 29,0 28,0 0 0
3 T. Havelaar 1 1 0 0 26,0 28,0 12,0 0 0
4 J. Marcus 1 1 0 0 24,0 27,0 25,0 0 0
5 W. v.d. Nieuwenhuizen 1 1 0 0 22,0 26,0 23,0 0 0
6 J.A. den Uijl 1 1 0 0 15,0 25,0 17,0 0 0
7 T. Regelink 1 1 0 0 13,0 24,0 19,0 0 0
8 T. Gaastra 1 0 1 0 10,5 23,0 18,0 0 0
9 B. Ebbink 1 0 1 0 9,0 22,0 21,0 0 0
10 H. Lebbink 1 0 0 1 0,0 21,0 29,0 0 0
11 D. van Rikxoort 1 0 0 1 0,0 20,0 27,0 0 0
12 G. Vrieze 1 0 0 1 0,0 19,0 26,0 0 0
13 B. Menkveld 1 0 0 1 0,0 18,0 24,0 0 0
14 J. te Linde 1 0 0 1 0,0 17,0 22,0 0 0
15 H. Rijkhoek 0 0 0 0 0,0 16,0 20,0 0 0
16 H.A. Hiddink 0 0 0 0 0,0 15,0 16,0 0 0
17 B. Brandt 1 0 0 1 0,0 14,0 15,0 0 0
18 H. Derriks 0 0 0 0 0,0 13,0 14,0 0 0
19 A. Nijkamp 1 0 0 1 0,0 12,0 13,0 0 0

Pasen sneldammen en snelschaken 2015

Pasen sneldammen 2015

PlNaamWoonplaatsAW+=PntWPSB
1Jan HuisjesEefde77001456112
2Jan KoerselmanLochem7601125378
3Gerrit RoeterdinkLaren7502105354
4Harry BruinsAlmen740385442
5Jan HoeninkVorden740384142
6Gerrit MaalderinkGorssel731376349
7Johan DijkmanWarnsveld731375131
8Jan HaijtinkGorssel731374021
9Piet StaalEefde730465636
10Joost DijksmanAlmen730464316
11Gerrit van ZeijtsEefde730463616
12Berend Jan SchoneveldAlmen721455023
13Rianne NijkampAlmen71062490
14dummy70070410

Pasen snelschaken 2015

PlNaamAW+=PntWPSB
1Lebbink75206.028.046.5
2Rijkhoek75115.528.042.0
3te Linde74124.529.532.0
4Van Dijk72414.031.036.0
5Brand72414.027.529.0
6Menkveld73224.027.524.5
7Regelink74034.019.518.0
8van de Nieuwenhuizen74034.018.513.0
9Markus73133.531.026.0
10van Rikxoort72323.525.019.0
11Bronden73133.520.515.5
12Hiddink73043.025.514.0
13Arnold Nijkamp73043.018.07.0
14Derriks72052.021.53.0
15den Uil71151.520.03.5
16Dummy70070.021.00.0

Kerst sneldammen en snelschaken 2014

Kerst sneldammen 2014

PlNaamWoonplaatsAW+=PntWPSB
1Jan HaijtinkGorssel7610135399
2Jan HuisjesEefde7511115678
3Jan HoeninkVorden740385854
4Gerrit RoeterdinkLaren740385852
5Harry BruinsAlmen732284236
6Piet StaalEefde731375343
7Johan DijkmanWarnsveld731374827
8Wim BerkenboschAlmen731374729
9Gerrit MaalderinkEefde730463822
10Berend Jan SchoneveldAlmen721454920
11Joost DijksmanAlmen720544210

Kerst snelschaken 2014

PlNaamAW+=PntWPSB
1Jaap van Dijk76016.030.049.0
2Henk Lebbink75115.530.045.5
3Hans Marcus75025.028.536.0
4Johan Te Linde74124.528.531.5
5Harro Rijkhoek74034.031.530.0
6Tonnie Regelink73224.022.015.5
7Gert Vrieze74034.022.013.0
8Dirk van Rikxoort73133.521.514.0
9Bertus Menkveld73043.026.516.0
10Bernt Brand73043.023.010.0
11Berend Ebbink72233.018.09.5
12Djamel van der Sluis72052.019.53.0
13Arnold Nijkamp71151.521.03.0

Dammen: Gelderse clubcompetitie – DOG Almen 1 tegen DEZ Laren 3

BordDOG Almen 1DEZ Laren 32 – 6Volgorde
1Huisjes, Jan  (956)Haijtink, André  (735)2 – 02
2Hoenink, Jan  (772)Dimmendaal, Gerard  (830)0 – 23
3Kruissink, Bert  (724)Stegeman, Gerrit  (749)0 – 24
4Bruins, Harry  (751)Beuzel, Herman  (898)0 – 21

In Almen werd op 17 november de wedstrijd DOG Almen 1 tegen DEZ Laren 3 gespeeld. Links zit DEZ Laren 3 met André Haijtink, Gerard Dimmendaal, Gerrit Stegeman en Herman Beuzel.
Rechts zit DOG Almen 1 met Jan Huisjes, Jan Hoenink, Bert Kruissink en Harry Bruins.

Dammen: Verslag in de Almanak november 2014

Denksportvereniging Ons Genoegen Almen-Gorssel Op 8 september jl. is de onderlinge damcompetitie weer gestart voor de strijd om het kampioenschap dammen seizoen 2014 – 2015. Heel verrassend was het contact dat ik had met Herman Beuzel van Denk en Zet Laren dat twee dammers – Jan Koerselman en Gerrit Roeterdink – ook wel lid wilden worden van onze damvereniging. We heten deze liefhebbers van de damsport dan ook van harte welkom. Zij mogen invallen bij de externe competitie en het verhoogt de onderlinge strijd om het kampioenschap. Dit blijkt dan ook uit de stand op dit moment van de interne competitie: Op de eerste plek staat Gerrit Roeterdink met 9 punten uit 6 wedstrijden, gevolgd door Jan Huisjes met 8 punten uit 5 wedstrijden en Jan Koerselman met 7 punten uit 4 partijen. Eveneens 7 punten uit 6 partijen hebben Jan Haijtink en Jan Hoenink. Van de overige dammers heeft Bert Kruissink een slechte start; met Johan Dijkman deelt hij de onderste plek. Van Minie Berenpas kregen wij het trieste bericht dat het niet goed met haar gaat. De kuren die zij onderging hebben verdere uitzaaiingen niet tegen kunnen houden. Wij wensen Minie en Jan veel kracht en sterkte toe. De vriendschappelijke wedstrijd in en tegen Laren werd voor de 17e maal gespeeld in herberg ’t Langenbaergh met als uitslag 13 – 5. Alleen Jan Huisjes behaalde de volle winst. Remise partijen werden gespeeld door Jan Haijtink, Berend Jan Schoneveld en Gerrit Roeterdink. In de externe competitie staat het 1e team momenteel op een derde plek en het 2e team op een gedeelde 10e plek. Bij de onderlinge confrontatie ging het 2e team met 0-8 onderuit. In deze competitie moeten nog heel wat wedstrijden gespeeld worden. Bij het opknappen van de zaalruimte (gelukkig met een veel betere verlichting) is onze bekerkast met inhoud voorlopig naar de zolder verhuisd. Wij gaan op zoek naar een een kast met meer plaatsingsruimte. Alle lezers alvast een heel gezellige decembermaand toegewenst. Piet Staal

Dammen: Berend Jan 70 jaar lid van de KNDB

Huldiging tijdens het persoonlijk sneldamkampioenschap van regio Oost-Gelderland

Het toernooi begon met een opmerkelijke huldiging. Almenaar Berend Jan Schoneveld kreeg namelijk een oorkonde van de KNDB uit handen van GDB-voorzitter Johan Haijtink. Berend Jan was namelijk 70 jaar lid van de KNDB geweest. Een prestatie van formaat! Jan Huisjes van de organiserende damvereniging bracht een ode ten gehore geschreven door Gerrit Kruissink. En ook DEZ-voorzitter Johan Beltman zette Berend Jan in het zonnetje vanwege zijn damstart bij Denk En Zet Laren, ruim 70 jaar geleden.  
Agenda aankomende maand

Geen activiteiten.